Warsztat samochodowy z prawdziwego zdarzenia niewiele różni się od renomowanego zakładu kosmetycznego. Trochę inny zapach i odmienne stroje obsługi, ale zasady dokładnie te same.  Tu liczy się kompetencja, delikatność, szybka pomoc i relaksującą atmosfera, w której pozbywasz się problemów. A tak nawiasem mówiąc

– parzymy bardzo smaczną kawę, a samochody po naszych naprawach wracają do Was czyste i schludne!

Pamiętaj, że możesz na nas liczyć. Nie ważne, czy jesteś kobietą czy facetem, młodym czy nieco starszym, wysportowanym czy zapracowanym.  Jeśli potrzebujesz pomocy – takiej ludzkiej, zwykłej – bo nie masz siły lub czasu, wtaszczyć z piwnicy zimowych opon swojego samochodu – przyjedziemy się tym zająć.  Jeśli utkniesz gdzieś na trasie – dzwoń. Przypomnimy Ci, że załatwienie pomocy drogowej jest wpisane w Twoje assistance. Jeśli nie jest, zorganizujemy holowanie. Jest wiele rzeczy, w których możemy Ci pomóc. Powiedz nam o nich.

Zajmiemy się wszystkim czego Ty i Twój pojazd potrzebujecie:  blacharstwem, lakiernictwem, mechaniką, elektroniką i wulkanizacją. Pin-up garage nie jest przeznaczony tylko do obsługi samochodów. Znajdzie tu pomoc także  Twój motocykl i skuter. Motocykle to nasza szczególna pasja, poparta „uzależnieniem” właściciela od dwóch kółek.

Pin-up garage  to miejsce profesjonalne pod każdym względem. Zostawiając nam samochód czy motor, nie musisz się o nic martwić, bo teren warsztatu znajduje się pod ochroną.  Zapraszamy!