Dbasz o siebie – to oczywiste. Stosujesz dobre kosmetyki, zdrową dietę, znajdujesz czas na sport.  Efekt doskonałości pomagają Ci osiągnąć specjaliści. Swojego fryzjera czy trenera obdarzasz zaufaniem. Korzystasz z ich pomocy od dawna, wierzysz w ich kompetencje i wieloletnie doświadczenie. Polecasz ich znajomym.

Twój samochód ma dokładnie te same potrzeby!  Oddaj go w ręce fachowców, którzy zadbają o jego codzienną kondycję i pomogą w razie wypadku. Twój wóz jest do Ciebie bardzo podobny. To silna, zdecydowana maszyna, mająca własne zdanie i potrafiąca pokazać moc, gdy jest to konieczne. Wymaga jednak czułej troski, fachowej opieki, zdrowej diety i dobrych kosmetyków. Wszystko to znajdziecie w  pin-up garage.

Odwiedzając fryzjera, cenisz sobie sprawną obsługę, ale i relaks, jaki jest Twoim udziałem w trakcie zabiegów. Nie musisz widzieć, na czym one polegają.  Liczy się efekt i Twoje samopoczucie oraz … cena – adekwatna do poziomu usługi.

Jesteś dobrym kierowcą, co nie oznacza, że wiesz, czym jest pasek rozrządu. Na prawdę nie musisz tego wiedzieć! Ważne, że obsługa pin-up garage wie. Ty natomiast chcesz rozumieć, za co płacisz. Nie chcesz wydawać pieniędzy wyłącznie na znaną markę. Ważna jest renoma zakładu, jego imponująca historia, sięgającą 1965 r. i tysiące zadowolonych klientów.  Chodzi jednak o Twoje zadowolenie, Twój wóz i Twoje pieniądze. Dlatego, choć nie masz pojęcia, czym jest pasek rozrządu i po wizycie w pin-up garage zapewne dalej nie będziesz tego wiedzieć, to jednak dokładnie zrozumiesz, co dolegało Twojemu samochodowi, jakich wymagał zabiegów i części. Będziesz też rozumieć, skąd wzięła się kwota uwidoczniona na fakturze.